HPNAKADEMİKurumsal YapısıylaSizleri Bekliyor…

Almanya ve Avrupa`nın pek çok şehrinde uzun yıllardır faaliyet gösteren HPN Hipnoz Akademi daha çok kişiye ulaşmak ve yeni bir ufuklar açmak için Türkiye´de!..

Sizde HPN AKADEMİ’nin Büyülü Dünyasına Katılın.

HPN AkademieDeutscher Verband für Hypnose ve NGH; National Guild of Hypnotists üyesidir.  CERTURIA Certification Germany,  AZAV tarafından denetlenmiş ve 12.08.2016 tarihinde DIN EN ISO 9001:2008 kalite belgesi ile ödüllendirilmiş, 12.12.2018 tarihinde International Certification Group (ICG) tarafından alınan DIN EN ISO 9001:2015 kalite belgesi ile kalite satandartlarını bir üst sınıfa taşımıştır.Aynı zamandaVerband Freier Psychoterapeuten, Heilpraktiker für Psychotherapie und Psychologischer Berater e. Vüyesidir.

Şirketleri ve bireyleri verdiği eğitimlerle bilinçlendirerek bir üst seviyeye taşıyan HPN Akademi’nin Türkiye eğitim programı belli oldu. Şimdiye kadar 700 den fazla kişiye Hipnoz uzmanı sertifikası veren HPN Akademi, bünyesinde 17 Hipnoz eğitmeni ve 4 Eğitim Denetmenini de barındırmaktadır. Almanya’da çeşitli programlar da sağlık kasalarına ile iş ve işçi bulma kurumlarına projeler sunmaktadır. HPN Akademi birçok alanda gönüllü olarak başarılı çalışmalar ve seanslar yaparak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmiştir.

HPN Akademi başarı ile aktif olduğu ve pek çok sorunu sadece tek seansta çözdüğü terapi alanlarından bazıları: Sigara, Alkol ve her türlü bağımlılıktan kurtulmak, Kilo Kontrolü, Fobiler, Stres ve Burnout vb.

HPN Hipnoz Akademi kurucusu Ahmet Ünal, eğitimini München’de tamamlamıştır. Aile danışmanı olarak uzun yıllar devlet kurumlarında engelli ve sorunlu çocuklarla çalıştıktan sonra HPN Akademiyi kurarak eğitim vermeye, hipnoz uzmanları ve eğitmenler yetiştirmeye başladı.

Başta Almanya olmak üzere, HollandaBelçika, ve Fransa’da kendisine bağlı olarak çalışan hipnoz uzmanları ile aktif olarak faaliyettedir.